içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

AHLAKSIZLIĞIN BAYRAK TUTANI

Size bir ahlaksızlığı deşifre edeceğim. Bir erkek ya da adam husumette bulunduğu kişiyi, karısının telefonundan arar mı?

3 Gün evveli gece 22:00 sularında bir numara aradı. Telefonu açmadım. Pek tanımadığım numaraları açmam, lakin numara tanıdık geldi. Getcontact adında bende bir uygulama var, o uygulama üzerinden telefon kimin üzerine kayıtlı ise çıkıyor. Numarayı uygulamaya girdim beni maddi ve manevi olarak zora sokan kişinin eşine ait.

Eşinin işi olmaz benimle, yani aramaz benim bu telefon numaramı bilmiyor. Benimde işim olmaz aramam, benim sorunum bana borç bırakan eşi. Ama durup dururken o numaradan aranmak tuhafıma gitti.

Aklımda deli sorular, adamın (adam ismi ağır gelir ona) kişinin geçmişte yaptıkları. Üçüncü eşi yazmıştı. Cebimden çocuğumun süt parasını çalıp rakıya yatıran adam diye ismini vermeden teşhir etmişti kişiyi.

Galiba bu kişi aklı sıra eşinin numarasından arayarak, eşinin numarasını bana sunarak, eşini taciz edeceğimi zannederek yine mağdur durumuna kendini koymayı mı düşündü. Böyle düşündüyse vay onun ahlakına. Aldığı terbiyeye.

Bu kişiyi Samsun’da birçok kişi adam yerine koyup oturuyor ortak iş yapıyor. Böyle bir durum da  husumetli olduğu kişiye eşinin telefonunu sunan kişiye nedir artık orasına siz karar verin.

Kalın sağlıcakla

Bu yazı 804 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum